Коврик для йоги LiveUp Total Black Limited Edition LS3231-04bl

Отзывы (0)
Артикул: LS3231-04bl
В наличии
366 грн
​ Килимок для йоги LiveUp Yoga Mat Total Black Limited Edition Цей килимок, крім привабливого кольору має ще кілька особливостей: його довжина 180 см, це більше, ніж більшість стандартних килимків; в комплекті до нього іде зручний еластичний ремінець для переноски. Цей килимок дуже зручний у використанні: він не ковзає, досить м'який, еластичний, на ньому приємно і займатися, і відпочивати. Його товщина 4 мм, вага близько 900гр. Його легко носити з собою і брати в подорожі. Для подорожей ви можете його скласти квадратом, щоб спакувати у валізу, він не боїться заломів і швидко відновить свою форму. Модель Total Black випущена лімітованою кількістю, з мінімалістичним дизайном, він підкреслить ваш бездоганний смак і стиль. Фахівці рекомендують використовувати свій килимок, навіть тоді, коли фітнес-клуб забезпечує вас аксесуарами. Використовуючи свій власний килимок, ви будете впевнені в його чистоті. Матеріал: полівінілхлорид (PVC) Розміри: 180x61x0.4см
Высота 180 см
Артикул производителя LS3231-04bl
Бренд LiveUp
Материал поливинилхлорид (PVC)
Цвет чёрный

Категории: Коврики для фитнеса и йоги

Обзор

Килимок для йоги LiveUp Yoga Mat Total Black Limited Edition

Цей килимок, крім привабливого кольору має ще кілька особливостей:

його довжина 180 см, це більше, ніж більшість стандартних килимків;

в комплекті до нього іде зручний еластичний ремінець для переноски.

Цей килимок дуже зручний у використанні: він не ковзає, досить м'який, еластичний, на ньому приємно і займатися, і відпочивати. Його товщина 4 мм, вага близько 900гр. Його легко носити з собою і брати в подорожі. Для подорожей ви можете його скласти квадратом, щоб спакувати у валізу, він не боїться заломів і швидко відновить свою форму.

Модель Total Black випущена лімітованою кількістю, з мінімалістичним дизайном, він підкреслить ваш бездоганний смак і стиль.

Фахівці рекомендують використовувати свій килимок, навіть тоді, коли фітнес-клуб забезпечує вас аксесуарами. Використовуючи свій власний килимок, ви будете впевнені в його чистоті.

Матеріал: полівінілхлорид (PVC)

Розміри: 180x61x0.4см

Характеристики
Высота 180 см
Артикул производителя LS3231-04bl
Бренд LiveUp
Материал поливинилхлорид (PVC)
Цвет чёрный
В наличии / под заказ есть в наличии
Отзывы