Женские кроссовки Joma R.STORM VIPER LADY R.VIPLS-2003

Отзывы (0)
Артикул:
Нет в наличии
Товар с выбранным набором характеристик недоступен для покупки
Этот товар временно недоступен для заказа
Размер обуви EU:
37 38 39
Таблица размеров
2 489,36 грн
Сучасне взуття. Мають відмінну амортизацію, яка забезпечує легкість, додатковий імпульс на кожному кроці та новаторський дизайн завдяки технології Joma REBOUND. DROP 10. Вес: 253 г. Нейтральний протектор. Верх з нейлону і TPU, який забезпечує опір та легку вагу.
Артикул производителя R.VIPLS-2003
Бренд Joma
Пол женский
Размер обуви EU 37, 38, 39
Страна регистрации бренда Испания

Категории: Кроссовки

Обзор

Сучасне взуття. Мають відмінну амортизацію, яка забезпечує легкість, додатковий імпульс на кожному кроці та новаторський дизайн завдяки технології Joma REBOUND.

DROP 10. Вес: 253 г. Нейтральний протектор.

Верх з нейлону і TPU, який забезпечує опір та легку вагу. З'єднання з підошвою за допомогою системи 360, яка сприяє природному розподілу ваги на кожному етапі. Розроблено з використанням технології JOMA SPORTECH - гумової системи упорскування, яка дозволяє уникнути швів та інших жорстких матеріалів, створюючи більш зручну конструкцію з більшою здатністю до вигину і кращої підгонкою до ноги. Оснащені системою вентиляції VTS, яка дозволяє повітрю входити і виходити з взуття, зберігаючи температуру ступні. Він оснащений лічильником для забезпечення більшого захисту і комфорту каблука завдяки його нової ширині підгонки з більш ергономічними формами - системою FIX COUNTER.

Антибактеріальна попередньо відформована устілка EVA+ для регулювання по ширині. 2-мм натуральне EVA+ innersole пришита до верху за допомогою технології GLOVE SYSTEM - по якій обидві частини пришиваються рівно і без вихідних швів, що зберігає округлість ліній по нозі, що дозволяє забезпечити більший комфорт і мінімізувати вагу. Технологія EVA + сприяє амортизації взуття, поглинаючи удар на кожному етапі.

Проміжна підошва з амортизаційної системою, виконаної з шматочка гелю, який поглинає удар на кожному кроці і покращує посилення. Система REBOUND з двома Філоновими елементами - одна для стабілізації протектора і забезпечення амортизації, а інша розділена на секції для регулювання протектора і забезпечення ідеального переходу.

Гумова підошва вищої якості, в яку інтегрована система FLEXO для кращого переходу від п'яти до носка на кожному етапі. Технологія STABILIS, вбудована в підкладку, зводить до мінімуму руху п'яти і носка, уникаючи скручування і вигину і забезпечуючи більшу стійкість. Ця модель також має вбудований трикутний елемент в центрі, щоб запобігти деформації через надмірну амортизацію. Вона оснащена системою PULSOR, яка поглинає вплив на кожному етапі і покращує прискорення.

Характеристики
Артикул производителя R.VIPLS-2003
Бренд Joma
Пол

Указывает на позиционирование модели производителем — для мужчин, для женщин или унисекс (универсальные модели). Тем не менее, если обувь нравится и подходит размер, ничего не мешает использовать её представителям обоих полов. Только учтите при подборе размера, что мужские модели часто выполняются с более широкой колодкой.

женский
Размер обуви EU 37, 38, 39
Страна регистрации бренда Испания
В наличии / под заказ есть в наличии
Отзывы