Кроссовки для бега Joma VITALY R.VITAW-2015

Отзывы (0)
Артикул:
Осталась 1 штука
Товар с выбранным набором характеристик недоступен для покупки
Этот товар временно недоступен для заказа
Размер обуви EU:
40 41 42 43 44 45 46
Таблица размеров
1 171,31 грн
Взуття з хорошою амортизацією для середніх тренувань. Створена для великовагових бігунів, з нейтральним кроком, які починають бігати. Взуття з DROP: 10. Крій, виконаний з дихаючого нейлону і мікро поліуретану з системою провітрювання VTS, що забезпечує випаровування, а також вхід і вихід повітря.
Артикул производителя R.VITAW-2015
Бренд Joma
Вид спорта бег
Размер обуви EU 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46
Страна регистрации бренда Испания

Категории: Кроссовки, Кроссовки беговые

Обзор

Взуття з хорошою амортизацією для середніх тренувань. Створена для великовагових бігунів, з нейтральним кроком, які починають бігати. Взуття з DROP: 10.

Крій, виконаний з дихаючого нейлону і мікро поліуретану з системою провітрювання VTS, що забезпечує випаровування, а також вхід і вихід повітря.

Устілка зроблена з гладкого матеріалу Eva, простілка з натурального матеріалу EVA, пришиті до крою по системі GLOVE SYSTEM, по якій обидві частини пришиваються рівно і без вихідних швів, що зберігає округлість ліній стопи.

Напівустілка - цілісна - зроблена з филона, розділеного для забезпечення пристосування до землі. Підошва зроблена з високоякісної гуми, доповнюється системою FLEXO, по якій лінії гнучкості, розташовані ергономічно на підошві для забезпечення кращого переходу від каблука на носок при кожному кроці.

Характеристики
Артикул производителя R.VITAW-2015
Бренд Joma
Вид спорта бег
Размер обуви EU 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46
Страна регистрации бренда Испания
В наличии / под заказ есть в наличии
Отзывы