Кроссовки для бега Joma SPEED R.SPEES-2005

Отзывы (0)
Артикул:
Осталась 1 штука
Товар с выбранным набором характеристик недоступен для покупки
Этот товар временно недоступен для заказа
Размер обуви EU:
40 41 42 43 44 45 46
Таблица размеров
1 220,32 грн
Кросівки для легких тренувань з хорошим поглинанням ударів. Для бігунів початківців з нейтральним кроком. Крій, виконаний з дихаючого нейлону і мікро поліуретану з системою провітрювання VTS, що забезпечує випаровування, а також вхід і вихід повітря. Устілка зроблена з гладкого матеріалу Eva, простілка з натурального матеріалу EVA, пришиті до крою по системі GLOVE SYSTEM, по якій обидві частини пришиваються рівно і без вихідних швів, що зберігає округлість ліній стопи.
Артикул производителя R.SPEES-2005
Бренд Joma
Вид спорта бег
Размер обуви EU 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46
Страна регистрации бренда Испания

Категории: Кроссовки, Кроссовки беговые

Обзор

Кросівки для легких тренувань з хорошим поглинанням ударів. Для бігунів початківців з нейтральним кроком.

Крій, виконаний з дихаючого нейлону і мікро поліуретану з системою провітрювання VTS, що забезпечує випаровування, а також вхід і вихід повітря.

Устілка зроблена з гладкого матеріалу Eva, простілка з натурального матеріалу EVA, пришиті до крою по системі GLOVE SYSTEM, по якій обидві частини пришиваються рівно і без вихідних швів, що зберігає округлість ліній стопи. Напівустілки - цілісна - зроблена з филона, розділеного для забезпечення пристосування до землі. Підошва зроблена з високоякісної гуми, доповнюється системою FLEXO, по якій лінії гнучкості, розташовані ергономічно на підошві для забезпечення кращого переходу від каблука на носок при кожному кроці.

Характеристики
Артикул производителя R.SPEES-2005
Бренд Joma
Вид спорта бег
Размер обуви EU 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46
Страна регистрации бренда Испания
В наличии / под заказ есть в наличии
Отзывы