Кроссовки для бега Joma R.4000 R.4000W-908

Отзывы (0)
Артикул: R.4000W-908-42.5
Нет в наличии
Размер обуви EU:
42.5
Таблица размеров
2 184,28 грн
Оновлена ??модель, в якій ми збільшили амортизацію, щоб наблизити біг до стану польоту. Застосовуються на довгих дистанціях, спеціально розроблені для марафонів. Полегшені. DROP: 8. 224 гр. Крій виготовлений з нейлону і вставок з термопластичного поліуретану для більшої міцності.
Артикул производителя R.4000W-908
Бренд Joma
Вид спорта бег
Размер обуви EU 42.5
Страна регистрации бренда Испания

Категории: Кроссовки, Кроссовки беговые

Обзор

Оновлена ??модель, в якій ми збільшили амортизацію, щоб наблизити біг до стану польоту. Застосовуються на довгих дистанціях, спеціально розроблені для марафонів.

Полегшені. DROP: 8. 224 гр.

Крій виготовлений з нейлону і вставок з термопластичного поліуретану для більшої міцності. Взуття виготовлене із застосуванням піни зсередини, для кращої адаптації щиколотки. Використовується система JOMA SPORTECH, із застосуванням каучуку, який виключає шви і інші тверді матеріали, тим самим створюючи більш зручну структуру, покращене згинання та прилягання взуття до ноги. Застосована система вентиляції VTS, яка сприяє входу і виходу повітря з кросівок, тим самим підтримуючи постійну температуру стопи.

Формована устілка з піни EVA, яка підганяється під форму ноги. Верхній шар підошви виготовлений з натуральної піни EVA з системою GLOVE SYSTEM, для кріплення між устілкою і кроєм, що забезпечує більший комфорт і зменшує вагу взуття. Обидві частини зшиті рівно і без виступаючих швів, що підтримує округлені лінії стопи.

Високоякісна міжпідошва з губчатого филона, що забезпечує амортизацію, і пластина з PVC, яка проходить від центральної частини до носку для збільшення сили поштовху. Включає в себе систему STABILIS, яка представляє собою виріб з термопластичного поліуретану, розташоване в самій вузькій частині ноги і дозволяє уникнути неправильних поворотів між передньою і задньою частиною стопи, що забезпечує більшу стійкість, зберігаючи стійкість кроку при бічних рухах. Підошва з каучуку, яка включає в себе систему FLEXO з лініями згинання, ергономічно розташовані на підошві, що забезпечує кращий перехід від п'яти до носка при кожному кроці.

Характеристики
Артикул производителя R.4000W-908
Бренд Joma
Вид спорта бег
Размер обуви EU 42.5
Страна регистрации бренда Испания
В наличии / под заказ есть в наличии
Отзывы