Сороконожки Joma TOP FLEX TOPW.915.TF

Отзывы (0)
Артикул:
Нет в наличии
Товар с выбранным набором характеристик недоступен для покупки
Этот товар временно недоступен для заказа
Таблица размеров
1 865,86 грн
Гнучкість, підгонка до стопи і стійкість. Необхідна гнучкість і стійкість в потрібний момент. Верхня частина виконана з гнучкою високоякісної шкіри. На внутрішній поверхні використовується нейлон, що володіє високою якістю і міцністю. Також використовується технологія PROTECTION для захисту носка під час ударів і забезпечення стійкості.
Артикул производителя TOPW.915.TF
Бренд Joma
Шипы TURF, TF, PT (многошиповки)
Страна регистрации бренда Испания
Размер обуви EU 39, 40, 40.5, 41, 42, 42.5, 43, 43.5, 44, 44.5

Категории: Сороконожки футбольные

Обзор

Гнучкість, підгонка до стопи і стійкість. Необхідна гнучкість і стійкість в потрібний момент. Верхня частина виконана з гнучкою високоякісної шкіри. На внутрішній поверхні використовується нейлон, що володіє високою якістю і міцністю. Також використовується технологія PROTECTION для захисту носка під час ударів і забезпечення стійкості. Верхній шар підошви виготовлений з матеріалу EVA на основі натуральних волокон для оптимальної амортизації і поглинання ударів при зіткненні з поверхнею. Устілка з пресованого матеріалу EVA, легко підганяється до форми стопи. Підошва бутс, виготовлена ??за технологією DURABILITY, дуже довговічна завдяки високоміцному каучуку, стійкого до стирання. Підошва виконана за технологією FLEXO, яка передбачає ергономічний дизайн ліній вигинів стопи для плавного переходу від п'яти до носка під час зіткнення з поверхнею. У п'яткової зоні вигин відбувається тільки в підошві, при цьому верхня частина залишається нерухомою, максимально підтримуючи стопу, а також забезпечуючи природне зіткнення з поверхнею і зручність. Підошва також поліпшена за допомогою системи ROTATION, яка полягає в наявності деталі особливої ??геометричної форми для полегшення поворотів. Це допомагає уникати травм коліна і щиколотки. Підошва TURF PHYLON 2015 виготовлена ??з пресованого филона класу 45 Shore A. Вона містить каучукові ділянки двох різної щільності: більш м'який в шкарпетці і твердіший в центральній частині. Підошва також забезпечує необхідну амортизацію завдяки системі PULSOR, яка полягає у використанні гелевою деталі, що поглинає удари при зіткненні з поверхнею і полегшує поштовхи.

Характеристики
Артикул производителя TOPW.915.TF
Бренд Joma
Шипы

Характеристика определяет позиционирование обуви для футбола по типу покрытия. Так же обозначает количество шипов, которое используется в бутсах подобной направленности:

  • FG — натуральные и мягкие искусственные поля, 9 - 13 шипов.
  • AG — для искусственных газонов, от 15 шипов и выше;
  • MG — универсальный тренировочный вариант;
  • SG — для мягких (после обильного дождя, с участками грунта) натуральных полей;
  • TURF — бутсы-сороконожки для синтетических газонов.
TURF, TF, PT (многошиповки)
Страна регистрации бренда Испания
Размер обуви EU 39, 40, 40.5, 41, 42, 42.5, 43, 43.5, 44, 44.5
В наличии / под заказ есть в наличии
Отзывы