Сороконожки Joma CHAMPION CHAW.812.TF

Отзывы (0)
Артикул:
Нет в наличии
Товар с выбранным набором характеристик недоступен для покупки
Этот товар временно недоступен для заказа
Таблица размеров
1 814 грн
Сучасні футбольні бутси, при виготовленні яких виключаються шви, тим самим створюючи ідеальне прилягання взуття до стопи, на подобі шкарпетки. Удосконалення футболу як виду спорту. Крій цілісний, виготовлений з високоякісного матеріалу Micro PU (мікрофібра на поліуретані), застосована технологія ONE PIECE, яка виключає шви і полегшує адаптацію до стопи, уникаючи збільшення ваги.
Артикул производителя CHAW.812.TF
Бренд Joma
Шипы TURF, TF, PT (многошиповки)
Страна регистрации бренда Испания
Размер обуви EU 40, 41, 42, 42.5, 43, 43.5, 44, 45

Категории: Сороконожки футбольные

Обзор

Сучасні футбольні бутси, при виготовленні яких виключаються шви, тим самим створюючи ідеальне прилягання взуття до стопи, на подобі шкарпетки. Удосконалення футболу як виду спорту. Крій цілісний, виготовлений з високоякісного матеріалу Micro PU (мікрофібра на поліуретані), застосована технологія ONE PIECE, яка виключає шви і полегшує адаптацію до стопи, уникаючи збільшення ваги. Застосовані технології WATER RESISTANT, що запобігає вбирання води, і M COUNTER, що складається з жорсткого задника і забезпечує більший захист і комфорт завдяки своїй ергономічній формі. Виріб виготовлено з PVC і піни. Включає в себе стійкий до розтягування нейлон всередині взуття. Верхній шар підошви виконаний з PVC до центральної області, тим самим зберігаючи структуру шипів. Устілка виготовлена ??з гладкої піни EVA, сприяючи амортизації і поглинаючи силу удару під час кроку.

Підошва TURF PHYLON 2015 року виготовлена з формованого филона 45 Shora. Підошва поділена на дві ділянки з різною щільністю матеріалу: м'який на шкарпетці і твердіший на центральній ділянці. Застосована система PULSOR для поліпшення амортизації. Дані гелеві елементи поглинають силу удару під час кроку, тим самим мінімізуючи вплив на стопу.

Характеристики
Артикул производителя CHAW.812.TF
Бренд Joma
Шипы

Характеристика определяет позиционирование обуви для футбола по типу покрытия. Так же обозначает количество шипов, которое используется в бутсах подобной направленности:

  • FG — натуральные и мягкие искусственные поля, 9 - 13 шипов.
  • AG — для искусственных газонов, от 15 шипов и выше;
  • MG — универсальный тренировочный вариант;
  • SG — для мягких (после обильного дождя, с участками грунта) натуральных полей;
  • TURF — бутсы-сороконожки для синтетических газонов.
TURF, TF, PT (многошиповки)
Страна регистрации бренда Испания
Размер обуви EU 40, 41, 42, 42.5, 43, 43.5, 44, 45
В наличии / под заказ есть в наличии
Отзывы