Обувь зальная детская Joma TOP FLEX TOPJW.803.IN

Отзывы (0)
Артикул: TOPJW.803.IN-27
Осталась 1 штука
Размер обуви EU:
27
Таблица размеров
1 013 грн
Гнучкість, підгонка до стопи і стійкість. Необхідна гнучкість і стійкість в потрібний момент. Верхня частина виконана з гнучкою високоякісної шкіри. На внутрішній поверхні використовується нейлон, що володіє високою якістю і міцністю. Також використовується технологія PROTECTION для захисту носка під час ударів і забезпечення стійкості.
Артикул производителя TOPJW.803.IN
Бренд Joma
Возрастная группа детская
Шипы IC, ID, PS (для зала)
Страна регистрации бренда Испания

Категории: Обувь для футзала (футзалки, бампы)

Обзор

Гнучкість, підгонка до стопи і стійкість. Необхідна гнучкість і стійкість в потрібний момент. Верхня частина виконана з гнучкою високоякісної шкіри. На внутрішній поверхні використовується нейлон, що володіє високою якістю і міцністю. Також використовується технологія PROTECTION для захисту носка під час ударів і забезпечення стійкості. Верхній шар підошви виготовлений з матеріалу EVA на основі натуральних волокон для оптимальної амортизації і поглинання ударів при зіткненні з поверхнею. Устілка з пресованого матеріалу EVA, легко підганяється до форми стопи. Підошва бутс, виготовлена ??за технологією DURABILITY, дуже довговічна завдяки високоміцному каучуку, стійкого до стирання. Підошва виконана за технологією FLEXO, яка передбачає ергономічний дизайн ліній вигинів стопи для плавного переходу від п'яти до носка під час зіткнення з поверхнею. У п'яткової зоні вигин відбувається тільки в підошві, при цьому верхня частина залишається нерухомою, максимально підтримуючи стопу, а також забезпечуючи природне зіткнення з поверхнею і зручність. Підошва також поліпшена за допомогою системи ROTATION, яка полягає в наявності деталі особливої ??геометричної форми для полегшення поворотів. Це допомагає уникати травм коліна і щиколотки.

Характеристики
Артикул производителя TOPJW.803.IN
Бренд Joma
Возрастная группа

Показывает позиционирование модели: для взрослых игроков или детей и подростков. Как правило, взрослые модели (при одном и том же размере) выполняются более широкими. Пограничным размером можно считать EU 38.5

детская
Шипы

Характеристика определяет позиционирование обуви для футбола по типу покрытия. Так же обозначает количество шипов, которое используется в бутсах подобной направленности:

  • FG — натуральные и мягкие искусственные поля, 9 - 13 шипов.
  • AG — для искусственных газонов, от 15 шипов и выше;
  • MG — универсальный тренировочный вариант;
  • SG — для мягких (после обильного дождя, с участками грунта) натуральных полей;
  • TURF — бутсы-сороконожки для синтетических газонов.
IC, ID, PS (для зала)
Страна регистрации бренда Испания
Размер обуви EU 27
В наличии / под заказ есть в наличии
Отзывы